top of page
Introducing our law firm

Sme účtovno-poradenská spoločnosť
s viac ako 30 ročnými skúsenosťami v odbore

Predstavujeme Vám našu spoločnosť

Využívame naše dlhoročné skúsenosti z účtovnej a poradenskej praxe pôsobením od roku 1997 v renomovanej audítorskej spoločnosti.

 

Poskytujeme komplexné vedenie účtovníctva pre právnicke a fyzické osoby outsourcingovou formou, komplexné vedenie mzdovej a personálnej agendy, spracovanie finančných výkazov, reporting, controling, spracovanie daňových priznaní. Vynikáme tým, že sa na nás môžete obrátiť aj v oblasti podnikových financií. Zabezpečujeme komplexné finančné poradenstvo v oblasti získania a alokácii finančných zdrojov, ako aj v ohodnocovanie podnikov pôsobiacich v rôznych odvetviach.


Zároveň zabezpečujeme štatutárny audit účtovnej závierky, audit výročných správ, prípravu a audit konsolidovanej účtovnej závierky, akvizičný audit pre právnicke osoby a daňové poradenstvo.

Naše Služby

01.

Účtovníctvo

Poskytujeme komplet online jednoduché a podvojné účtovníctvo bez bariér pre právnické a fyzické osoby. Staráme sa o všetky povinné ohlasovacie povinnosti za Vás. Efektívne Vám pomôžeme so skladovou evidenciou a kompletnou evidenciou majetku. Na vedenie účtovníctva a archiváciu využívame najnovšie online technológie.

02.

Mzdy

Nechajte na nás celú mzdovú agendu vašich zamestancov. Postaráme sa o všetky náležitosti spojené so mzdovým účtovníctvom a personalistikou, od vypracovanie aktuálnych pracovných zmluv, cez prihlášky na úradoch, až po výpočet príspevkov na stravovanie.

03.

Dane

Preberáme komunikáciu s Správcom dane za Vás. Pomáhame Vám s registráciami pri daniach a vieme Vám poskytnúť aj správu e-schránky. Daňové kontroly riešime spolu s Vami. Taktiež zabezpečujeme daňové poradenstvo.

04.

Finančný manažment podniku

Založili ste podnik a nie ste si istí, ako správne nastaviť finančné procesy, finančné riadenie a podnikové informačné systémy, alebo sa nachádza Váš podnik v stagnácii či úpadku?

 

Pre zodpovedanie týchto otázok je Vám k dispozícii náš odborník pre oblasť krízového finančného manažmentu a riadenia podnikových finančných procesov.

05.

Financovanie, ohodnotenie podniku a investovanie

Potrebujete vedieť akú hodnotu má Vaša spoločnosť, alebo Váš podiel v spoločnosti?

 

Vypracujeme Vám komplexnú podnikovú valuáciu spoločnosti. Zároveň Vám pomôžeme získať kapitál či už na rozbeh alebo rast Vašej spoločnosti.

06.

IT riešenia

Potrebujete pomoc pri správe sietí, implementácii podnikových informačných systémov alebo systém na reporting či controlling?

 

Pre našich klientov poskytujeme poradenstvo aj v tejto oblasti.

Pridajte Hodnotu svojmu podnikaniu

Office Desk
bottom of page