top of page

Re-count edit

 Založené v 2008

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2008. Medzi našich spokojných klientov patria malé a stredné podniky až po nadnárodné korporácie a skupiny v rozličných odvetvach.

Chart analysis

Kto sme

Sme nezávisla poradenská spoločnosť, ktorá sa od roku 2008 zaoberá poradenstvom v oblasti účtovníctva, IT a financovania podnikov.

 

Mimo toho sa tiež venujeme kompletnej mzdovej a personálnej agende, daniam, rekonštrukcii účtovníctva, poradenstvu v skladovej evidencii, detailnej evidencii majetku, reportingu a controllingu podľa požiadaviek klienta. Zabezpečujeme aj poradenstvo v oblasti IT a financovania podnikov.

 

Zastupujeme Našich klientov v komunikácii so všetkými úradmi a štátnymi inštitúciami.

Naša spoločnosť má skúsených účtovníkov, finančných poradcov a IT administrátorov, ktorí medzi sebou zdieľaju informácie o jednotlivých prípadoch, pravidelne absolvujú rôzne odborné školenia a neustále sa vzdelávajú. Toto je náš spôsob, akým zabezpečujeme odborný rast nášho tímu, aby bol vždy pripravený pomôcť a zodpovedať akékoľvek otázky v oblasti účtovníctva, mzied, daní, ekonomických, finančných a IT záležitostí našim klientom.

Tím

IMG_0478u_E.jpg

Edita Pekarová

Zakladateľka

Od roku 1997, po absolvovaní odbornej školy ekonomického zamerania začala pracovať ako junior účtovník v audítorskej spoločnosti, v ktorej nadobudla skúsenosti v oblasti účtovníctva, miezd a daní. Následne sa osamostatnila a začala pracovať ako fyzická osoba - podnikateľ pre národné a nadnárodne spoločnosti v pôsobnosti hlavného účtovníka a ekonóma.

V roku 2008 založila spoločnosť s ručením obmedzeným, kde dodnes pôsobí ako konateľka a vedie tím šikovných účtovníkov a ekonómov. Pod jej vedením sa spoločnosť neustále rozvíja a rastie.

IMG_0297_J.jpg

Jana Gabrišová

Vedúci účtovného oddelenia

Jana začala pracovať pre Našu spoločnosť ešte ako asistent účtovníka popri štúdiu na vysokej škole ekonomického zamerania. To jej umožnilo teoretické poznatky nadobudnuté formou štúdia zároveň overiť v praxi. 

Jej cieľavedomým a odborným prístupom sa vypracovala na pozíciu hlavného účtovníka a ekonóma. Momentálne vedie a kontroluje tím účtovníkov. Okrem toho zabezpečuje pre celý náš tím školenia a odborné prípravy.

IMG_0370_A.jpg

Andrea

Účtovník

IMG_0222_L.jpg

Kristián

Účtovník

Partneri

IMG_0030_T.jpg

Tomáš Pekar

Partner pre oblasť finančného riadenia podniku a krízového manažmentu

Tomáš je odborník v oblasti nastavovania podnikových finančných procesov pri novovzniknutých podnikoch, ako aj pri podnikoch v stagnácii a úpadku.

 

Má bohaté skúsenosti v oblasti fungovania priemyselných a poľnohospodárskych výrobných podnikov, ako aj v oblasti podnikov poskytujúcich služby.

 

Okrem toho má skúsenosti aj v oblasti medzinárodného účtovníctva IFRS a nemeckého účtovníctva podľa Handelsgesetzbuch.

IMG_0176_MK.jpg

Marek Hric

Partner pre oblasť finančného poradenstva v sektore úverov pre podniky

Marek sa špecializuje na finančné poradenstvo v krátkodobom a dlhodobom plánovaní a celkovom nastavení podniku pre získanie externého kapitálu. Následne zastrešuje aj kompletný dlhový manažment podniku.

Marek nadobudol akademické a odborné skúsenosti v Londýne a vo Viedni, kde pracoval v dvoch najväčších európských bankách. Marek má vyštudované financie a investície a je zároveň absolvent nemeckej university - WHU, kde nadobudol Executive MBA diplom so zameraním na podnikové financie. 

IMG_0098_MT.jpg

Matej Varga

Partner pre oblasť IT riešení

Matej sa špecializuje na oblasť správy sietí a podnikových informačných systémov.

 

Je odborníkom vo vytváraní webových aplikácii, E-shopov a následného prepájania na podnikové informačné systémy.

Okrem toho sa Matej venuje aj tvorbe reportingových a controllingových aplikácii a nástrojov, podľa potrieb a požiadaviek klienta.

Našim cieľom je Vaša spokojnosť

Profesionalita

...zastávame transparentný a profesionálny prístup k našim klientom.

bottom of page